فروشگاه آنلاین
چرا باید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنیم ؟

چرا فروشگاه اینترنتی ؟

چرا فروشگاه اینترنتی ؟

یکی از مهم ترین موضوعات دنیای دیجیتال واقعا فروشگاه اینترنتی یا همون فروشگاه آنلاین هستش.هیچی بهتر از این نیست که شما یه محصولی رو حالا یا به صورت فایل یا فیزیکی بفروشین و پول اون محصول به صورت اتوماتیک به حساب شما واریز بشه و نیازی نباشه که شما کار خاصی رو انجام بدین.

اگه بخوایم یه خرده واقعی تر بگیم باید بگیم که وقتشه اگر محصولی رو میفروشین بیاین و اون رو در سطح کشور و یا حتی جهان ارائه بدین! حالا چطوری ؟

خیلی راحته.شما میتونین یه فروشگاه داشته باشین و تمام محصولات رو توی اون نمایش بدین و اون رو وصل کنین به یک درگاه بانکی آنلاین و سفارشات رو فقط ارسال کنین ! به همین راحتی…

طراحی فروشگاه اینترنتی

انـواع فـروشـگـاه اینـترنتی

انـواع فـروشـگـاه اینـترنتی

فروشگا های اینترنتی انواع مختلفی دارند و هر کدوم برای خودشون کاربرد خاصی دارند.اگر بخوایم ساده بگیم به طور مثال فروشگاهی که فقط فایل مثل فایلهای pdf , .. میفروشه  مثل این فروشگاه که کارش فروش فایلهای آموزشی پلیس + ۱۰  هستش و یا فروشگاهی که کارش فروش محصولات فیزیکی مثل تلویزیون و موبایل و … مثل بامیلو و یا دیجی کالا و یا هر فروشگاه دیگه ای که کارش فروش هستش که همه اینها ساختار  استانداردی دارند و از یک قانون جهانی ساخت وب تبعیت میکنند.اما چیزی که فروشگاه ها رو از هم متمایز میکنه فقط طراحی اونها نیست بلکه پشتیبانی خوب اونها و همچنین تنوع محصولات اونها هستش که این فروشگاه ها رو به یک برند بزرگ تبدیل میکنه.