دریاچه چیتگر
10 فوریه

شرکت طراحی سایت در تهران

دوست عزیزم این روزها شرکت های طراحی سایت خیلی زیاد شدند و انتخاب واقعا کار سختی شده ! اما اولین چیزی که شاید به چشم بیاد نزدیکی شرکت طراحی سایت هستش که خیلی مهم هستش.اما نه به اندازه کیفیت کار و قیمت تمام شده ! اما چه خوب میشد اگر هم نزدیکی محل شرکت رو داشتیم و هم کیفیت کار و قیمت تمام شده رو !

گفته های ما رو نمونه کارهای ما در سطح وب تایید خواهند کرد!

 

شرکت طراحی سایت

اگر وبسایت دارین گزینه سئو به شما میتونه خیلی کمک کنه و کسب و کار خودتون رو خیلی بزرگتر و در حد وسیع تری نشون بدین..

براتون یه مثال میزنم : فکر کنید کار شما آسانسور هستش و اهالی محله هم توی گوگل جستجو می کنن : تعمیر آسانسور در شهرک گلستان – تعمیر آسانسور شهرک گلستان اگر دقت کنین توی کلید واژه دوم من واژه  *در* رو حذف کردم! این دو کلید واژه کاملا با هم متفاوت هستن و برای الگوریتم های گوگل باید به صورت مجرا تعریف بشوند.

حالا اگر شما و و وب سایتتون توی این نتایج جستجو نمایش داده بشین قطعا میتونه به کسب و کار شما کمک کنه و از همه مهم تر که حتما پیشنهاد میکنم بهش فکر کنین اگر همیشه توی نمایش ها به چشم کاربر بیاین با کمترین هزینه میتونین به یک برند تبدیل بشین!

توی ویدئو زیر به صورت واقعی براتون مثال زدم تا کامل با مثال آشنا بشین :

 

 

نکته ای که امروز در کشور ما خیلی مهم هستش اینه که ما داریم به سمت کسب وکار های اینترنتی پیش میریم و مردم محصولات خودشون رو توی گوگل جستجو میکنن.هزینه اینکار واقعا قابل مقایسه با راه اندازی یک کسب و کار واقعی نیست!!

گوگل

توی دنیای کسب و کار واقعی شما خیلی مشکلات بزرگی سر راهتون هست که اولین قدم اون اجاره و یا خرید یک مغازه و یا یک واحد اداری می باشد,اما در دنیای ما یعنی کسب و کار اینترنتی هزینه شما فقط خرید هاست و دامین که شاید ۲۰۰ هزار تومان هم نشه ! بعدش هزینه طراحی سایت که اونم شاید ۳ میلیون تومان هم نشه! و در آخر هم هزینه سئو هستش که بین ۱ الی ۵ میلیون تومان متغیر هستش که اونم بستگی به رقبا داره, هر چی رقبا کمتر هزینه تمام شده سئو هم کمتر !!

دریاچه چیتگر

دیدگاه خود را بنویسید