طراحی سایت مهرآلفا

چـرا طـراحـی سـایـت ؟

اولین سوالی که شاید برامون پیش بیاد اینه که چرا باید برای داشتن وب سایت هزینه کنیم و یا به عبارتی خودمون رو توی دردسر بندازیم ؟! برای مثال یکی از دوستان من کارش کارشناسی خودرو بود رفته بود دوره های کارشناسی رو دیده بود و یه مغازه زده بود و میخواست که شروع به فعالیت کنه.یه روز من زنگ میزنه و میگه که میخوام وب سایت طراحی کنم و اون رو سئو کنم و فکر میکنم میتونم که اینطوری مشتری های بیشتری رو از حالت محلی کار کردن پیدا کنم.

خب واقعا بله همینطوره دنیای وب سایت هزینه کردن نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری هست!

با داشتن وب سایت دیگه شما در سراسر ایران و جهان در دسترس هستید و میتونین به راحتی خدمات خودتون رو عرضه کنین.

یه سوال ؟ تا حالا براتون پیش اومده که کاتالوگ یا تراکت طراحی کرده باشین و بعد از مدتی تصمیم بگیرین که شماره تلفن و یا یکی از عکس های اون رو عوض کنین؟اگر همچین اتفاقی براتون افتاده حتما میدونین که دیگه هیچ کاری نمیشه کرد یا باید ازون همه تراکت یا کاتالوگ استفاده کرد و یا اونها رو بیرون بریزیم!

اما !! با داشتن وب سایت در عرض ۳۰ ثانیه به راحتی میتونین هر تغییری که مد نظرتون رو هست اجرا کنید و شاید میلیون ها نفر به راحتی بتونن  اطلاعات شما رو آنلاین ببینند.خب به نظر شما چی ازین بهتر ؟

هزینه طراحی سایت

هـزینه طـراحـی سـایـت

هـزینه طـراحـی سـایـت

شاید برای خیلی از شماها عزیزان این سوال پیش اومده باشه که هزینه طراحی سایت رو به چه صورت برآورد میکنن! و یا اصلا براش تعرفه ای وجود داره یا خیر!

در جواب باید گفت که هیچ تعرفه ی مشخصی در کشور براش وجود نداره و طراحان و شرکت های ایرانی با توجه به نمونه کارهاشون و نیاز های کارفرما قیمت سنجی میشن.به طور مثال هزینه یک سایت شرکتی که فقط میخواد شرکت رو معرفی کنه و یگ گالری تصاویر و همچنین قسمت تماس با داشته باشه که یک فرم تماس با ما و نقشه گوگل داشته باشه با یک سایت شخصی و یا سایتی که برای یک ارگان و یا سازمان طراحی میشه قطعا تفاوت خواهد داشت و به نسبت کاری که برای اون سایت انجام مبشه و مدت زمانی رو که طراح وب روی اون میزاره قیمت محاسبه خواهد شد.

شما دوست عزیزم اگر برای طراحی وب سایت خودت نیاز به مشاوره رایگان و تخصصی داری میتونی از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما رو ارسال کنیم.