سئو

سئو چیست ؟

سئو چیست ؟

در ابتدا باید توضیح بدیم که سئو چیه و اصلا به چه کار می آید ؟! خب باید بگیم که سئو یا SEO که مخفف search engine optimization هستش و در اصطلاح بهش میگن بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو!

خب ما در ایران از گوگل بیشتر از موتور های جستجوی دیگه ای مثل Bing و Yahoo و … استفاده می کنیم و اگر بتونیم که وب سایت خودمون رو برای این موتور جستجو آماده کنیم و خودمون رو توی صدر نتایج گوگل نشون بدیم در اصل بازی رو بردیم!

خب مشخصه که به جای یه بازار محلی ما رو دیگه در ایران و جهان میبینند و میتونن از محصولات ما در سراسر ایران و جهان استفاده کنند.برای مثال باید توضیح بدیم که ما تماس از کشور اتریش داشتیم و تونستیم که غیرحضوری کار رو شروع کنیم و پیش ببریم و در حال حاضر هم این همکاری همچنان ادامه داره که در قسمت نمونه کارها اون رو قرار دادیم.

خب فکر میکنیم که تا حدودی معنی و کاربرد سئو رو متوجه شدین و میتونین دیگه تصمیم بگیرین که میخواین دیده بشین یا هنوز زوده و نیازی به این کار نیست!

هزینه سئو

هـزینـه سئـو

هـزینـه سئـو

توی ایران چون دستور العمل جامعی وجود نداره برای کسب و کار های آنلاین و تعرفه ها ,  اصولا هزینه ها متفاوت و به روش های گوناگونی گرفته میشه …اما اصولا ۲ روش بیشترین کاربرد رو داره و اون ۲ روش هم عبارتند از : ۱٫کلید واژه ها توسط کارفرما و یا تیم سئو و یا با مشورت هم انتخاب میشن و بعد با توجه به کلمات کلیدی انتخابی اعتبار سنجی میشن و قدرت رقبا هم باید در نظر گرفته بشه و در نهایت آن زمان هست که میشه تقریبا مدت زمان و هزینه پرداختی رو برآورد کرد.در روش دوم سایت به صورت ماهانه از کارفرما گرفته میشه و روی اون کار میشه و کارفرما هر ماه پیشرفت خودش رو توی موتور های جستجو حس میکنه که این راه راه علمی و راهی هستش که به نفع وب سایت کارفرما می باشد.

شما در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید میتونید از طریق فرم زیر درخواست خودتون رو برای ما ارسال کنید تا ما در کوتاه ترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنیم.